Sony WH-CH520 Wireless Headphones, White
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Bruto Sügavus (mm) | 225.00 mm |
| Brutokaal | 0.31 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 70.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 205.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Muud funktsioonid | Battery life 40h (calls) Battery charge time 3h |
| Net weight master carton | 2.8 kg |
| Netokaal | 0.15 kg |
| Paber/Papp | 100 g |
| Pistmiku tüüp | Wireless |
| Plastik (ilma PET-ita) | 60 g |
| Producer product family | Wireless Headphones |
| Producer product name | WH-CH520 |
| Sagedusvahemik | 20-20000 Hz |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.16 kg |
| Tare weight master carton | 0.264 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Valjuhääldi suurus | 30 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: sony wh-ch520 wireless headphones, white, whch520wce7, sony, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid




